1η (12/10/13) – αγωνιστική – 14η (18/1/14) ΚΑΟΔ – Αρης

Τρίκαλα – ΑΕΝ Κηφισιάς
Πανελευσινιακός – Πανιώνιος

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός Απόλλων Π.-Ηλυσιακός Ρέθυμνο – Ικαρος ΠΑΟΚ – Κολοσσός


2η (19/10/13)- αγωνιστική – 15η (25/1/14)

ΑΕΝ Κηφισιάς – ΚΑΟΔ

Πανιώνιος – Τρίκαλα
Παναθηναϊκός – Πανελευσινιακός

Ηλυσιακός – Ολυμπιακός Ικαρος – Απόλλων Π. Κολοσσός – Ρέθυμνο

Αρης – ΠΑΟΚ

3η (26/10/13) – αγωνιστική – 16η (1/2/14) ΚΑΟΔ – Πανιώνιος

Τρίκαλα – Παναθηναϊκός
Πανελευσινιακός – Ηλυσιακός

Ολυμπιακός – Ικαρος Απόλλων Π. – Κολοσσός Ρέθυμνο – ΠΑΟΚ Αρης – ΑΕΝ Κηφισιάς


4η (2/11/13)- αγωνιστική – 17η (5/2/14)

Παναθηναϊκός – ΚΑΟΔ

Ηλυσιακός – Τρίκαλα
Ικαρος – Πανελευσινιακός

Κολοσσός – Ολυμπιακός ΠΑΟΚ – Απόλλων Π. Ρέθυμνο – Αρης

Πανιώνιος – ΑΕΝ Κηφισιάς

5η (9/11/13) – αγωνιστική – 18η (15/2/14) ΚΑΟΔ – Ηλυσιακός

Τρίκαλα – Ικαρος
Πανελευσινιακός – Κολοσσός

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Απόλλων Π. – Ρέθυμνο Αρης-Πανιώνιος ΑΕΝ Κηφισιάς – Παναθηναϊκός


6η (16/11/13) – αγωνιστική – 19η (22/2/14)

Ικαρος – ΚΑΟΔ

Κολοσσός – Τρίκαλα
ΠΑΟΚ – Πανελευσινιακός

Ρέθυμνο – Ολυμπιακός Απόλλων Π. – Αρης Ηλυσιακός – ΑΕΝ Κηφισιάς

Παναθηναϊκός – Πανιώνιος

7η (23/11/13) – αγωνιστική – 20η (1/3/14) ΚΑΟΔ – Κολοσσός

Τρίκαλα – ΠΑΟΚ
Πανελευσινιακός – Ρέθυμνο

Ολυμπιακός – Απόλλων Π. Αρης – Παναθηναϊκός ΑΕΝ Κηφισιάς – Ικαρος Πανιώνιος – Ηλυσιακός


8η (30/11/13) – αγωνιστική – 21η (15/3/14)

ΠΑΟΚ – ΚΑΟΔ

Ρέθυμνο – Τρίκαλα
Απόλλων Π. – Πανελευσινιακός

Ολυμπιακός – Αρης Κολοσσός – ΑΕΝ Κηφισιάς Ικαρος-Πανιώνιος

Ηλυσιακός – Παναθηναϊκός

9η (7/12/13) – αγωνιστική – 22η (22/3/14) ΚΑΟΔ – Ρέθυμνο

Τρίκαλα – Απόλλων Π.
Πανελευσινιακός – Ολυμπιακός

Αρης – Ηλυσιακός ΑΕΝ Κηφισιάς – ΠΑΟΚ Πανιώνιος – Κολοσσός

Παναθηναϊκός – Ικαρος

10η (14/12/13) – αγωνιστική – 23η (29/3/14) Απόλλων Π. – ΚΑΟΔ

Ολυμπιακός – Τρίκαλα
Πανελευσινιακός – Αρης

Ρέθυμνο – ΑΕΝ Κηφισιάς ΠΑΟΚ – Πανιώνιος Κολοσσός – Παναθηναϊκός

Ικαρος – Ηλυσιακός

11η (28/12/13) – αγωνιστική – 24η (5/4/14) ΚΑΟΔ – Ολυμπιακός

Τρίκαλα – Πανελευσινιακός
Αρης – Ικαρος

ΑΕΝ Κηφισιάς – Απόλλων Π. Πανιώνιος – Ρέθυμνο Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ

Ηλυσιακός – Κολοσσός

12η (4/1/14) – αγωνιστική – 25η (24/4/14) Πανελευσινιακός – ΚΑΟΔ

Τρίκαλα – Αρης
Ολυμπιακός – ΑΕΝ Κηφισιάς

Απόλλων Π. – Πανιώνιος Ρέθυμνο – Παναθηναϊκός ΠΑΟΚ – Ηλυσιακός Κολοσσός – Ικαρος


13η (11/1/14) – αγωνιστική – 26η (3/5/14)

ΚΑΟΔ – Τρίκαλα

Αρης – Κολοσσός ΑΕΝ Κηφισιάς – Πανελευσινιακός Πανιώνιος – Ολυμπιακός Παναθηναϊκός – Απόλλων Π. Ηλυσιακός – Ρέθυμνο

Ικαρος – ΠΑΟΚ

© 2013 Trikala Basketball Club Back to top